Nasza kadra

Kadrę Niepublicznego Punktu Przedszkolnego tworzy Zespół młodych, wykwalifikowanych, oraz kreatywnych ludzi. Staramy się każdy dzień w Przedszkolu "Bajkowy Świat" wypełniać miłością oraz uśmiechem. Dla nas liczy się szacunek oraz właściwe podejście do każdego z dziecka, bo przecież "kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat". Te słowa są dla nas mottem każdego dnia.

Dobór odpowiednich Wychowawców to priorytetowa kwestia w procesie organizacji przedszkola. Wszak miejsce tworzą ludzie. To od nich zależy uśmiech na twarzy dziecka oraz jego bezpieczeństwo. Jesteśmy ludźmi, którzy patrzą na świat oczami dziecka.

Kadra w aktualnym składzie:

Pani Barbara Glazer -
Doświadczony Pedagog, poświęcający swoje życie zawodowe najmłodszym od wielu lat. Ukończyła Studium Pedagogiczne w Ośrodku Doradztwa Metodycznego w Białymstoku. Posiada bardzo duży staż pracy, w 1983 roku podjęła pracę jako wychowawca przedszkolny w Państwowym Przedszkolu nr 4 w Kolnie i pracowała tam do 2007 r. Wykonuje swoją pracę z pasją i oddaniem, rozumie indywidualne potrzeby każdego dziecka i codziennie dba o harmonijny rozwój przedszkolaków.

Pani Monika Cieloszczyk -
Pani Monika ukończyła studia II stopnia na Uniwersytecie w Białymstoku na kierunku pedagogika resocjalizacyjna, studia zakończone dyplomem z wyróżnieniem. Posiada przygotowanie pedagogiczne, które nabyła w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku na kierunku pedagogika wczesnoszkolna.Przebyła szkolenie podnoszące kwalifikacje współpracy z Wolontariuszami "Otwórz się na wolontariat" oraz " Jak współpracować i zarządzać wolontariuszami w organizacjach pozarządowych". Pani Monika posiada kursy i szkolenia przygotowujące do pracy z dziećmi i młodzieżą. Staż pracy Pani Moniki - rok pracy w Niepublicznym Przedszkolu "Bajkowy Świat", praktyki w Szkole Podstawowej nr 2 w Kolnie, praktyki w Domu Dziecka. Obecnie Przedstawiciel Organizacji Pozarządowej będącej członkiem Podlaskiej Sieci Wolontariatu. Pani Monika jest osobą stworzoną do pracy z dziećmi, potrafi doskonale "złapać" z nimi dobry kontakt, rozumie ich potrzeby. Dzieci uwielbiają prowadzone przez Panią Monikę zajęcia z języka angielskiego, ponieważ robi to z pasją i energią, przekazując nie tylko wiedzę, ale także mnóstwo uśmiechu i ciepła. Jej praca jest efektywna i skuteczna, dzieci poza przyjemnościami, jakie czerpią z zajęć, uzyskują także podstawy wiedzy z tego języka, który z pewnością ułatwi im start w życiu.

Pani Angelika Mierzwińska
Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Ukończyła studia I i II stopnia na kierunku filologia polska, na Uniwersytecie w Białymstoku. Posiada kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki, który przeszła w ODN w Łomży. Posiada również przygotowanie pedagogiczne, które przeszła w Centrum Edukacji Nauczycieli w Białymstoku. Roczny staż pracy w gimnazjum (na stanowisku nauczyciel języka polskiego), nauczyciel kontraktowy. Pani Angelika poza wykształceniem posiada rzadko spotykane podejście do dzieci, doskonale odnajduje się w otoczeniu Najmłodszych. Jej praca z dziećmi jest efektywna i skuteczna, Pani Angelika swoją pracę z dziećmi traktuje i wykonuje z pasją.

Pracują także asystenki nauczycieli, stażystki

Wiemy też, jak ważna jest współpraca z Rodzicami. Dziękujemy serdecznie za dotychczasowe zaufanie.